Hesap Açın


Avantajlar

TLNakit.com; anlaşmalı olduğu tüm kuruluşlardaki harcamalarınızda geçerli ön ödemeli kartlar oluşturabileceğiniz bir online ödeme sistemidir.

TLNakit.com’da; bakiyenizin izin verdiği ölçüde dilediğiniz miktarlarda kartlar üretebilir, sahip olduğunuz kartları anında bozdurarak hesabınıza yansıtabilirsiniz.

Internette online ödeme kabul eden anlaşmalı olduğumuz bütün kuruluşlarda, kredi kartı bilgilerinizi kullanmadan rahatlıkla ve hızlı bir biçimde alışveriş yapabilirsiniz.

TLNakit.com’da kart üretirken 10-20 ve katları şeklinde bir dayatma ile karşılaşmazsınız. ödeme yapacağınız küsürat tutarında kart oluşturabilir, bakiyesi önceden belirlenmiş ön ödemeli kartlarda yaşadığınız para üstü sorunu yaşamazsınız.

TLNakit.com sistemlerinde 19 haneli olarak tamamen digital olarak üretilen online ön ödemeli kartlar, tamamen soyut bir yapıda şekillenir ve paranız sanal korsanlara karşı maksimum güvenlik seviyesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir hüviyete bürünür.

TLNakit.com ön ödemeli kartlar sayesinde, online ödeme yapacağınız platformlarda kişisel bilgilerinizi, kredi kartı verilerinizi kullanmazsınız ve tam bir gizlilik-güvenlik içinde alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status