Hesap Açın


Gizlilik Bildirimi

TLNakit.com sistemine kayıt yaptırdığınızda, sitede yer alan ürünleri kullandığınızda ve ileride yapabileceğiniz her türlü ödeme-harcama-çekim işleminizde, sizden kimlik belirlemek amacıyla bazı bilgiler istenir.

Sisteme kayıt olurken; adınız-soy adınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız, tc kimlik numaranız, doğum tarihiniz ve fatura adresiniz gibi bilgileri doldurmanız gerekmektedir.

Ayrıca, sistemi kullandığınız bilgisiyarınızın bağlı olduğu ip numarası, kayıt esnasında seçtiğiniz tanımlama bilgileri (kullanıcı adı ve sifre vb), TLNakit sistemi database’inde depolanır ve tüm kullanım bilgileriniz hesabınızla eşleştirilir.

TLNakit.com; sisteminde kayıtlı müşteri bilgilerini, tanımlama verilerini ve işlem özetlerini, hiçbir kurum ve kuruluşla (üçüncü şahıslar dahil olmak üzere) paylaşmaz, reklam amaçlı yayın yapan şirket ve kuruluşlara kiralamaz ve satmaz.

TLNakit sisteminde depolanan müşteri bilgileri; sistemin iyileştirmesi amacı ile yapılabilecek şirket içi çalışmaları, ürünler ve hizmetlerle ilgili taleplerin belirlenmesi, müşterileri ile iletişim kurulması ve araştırma geliştirme çalışmaları dışında, hiçbir ortamda ifşa edilmez, paylaşılmaz.

Müşteriler; sisteme kayıt olurken verdikleri bilgileri ve tanımlama verilerini, gerekli olması durumunda hesabına girerek değiştirebilir, gerekli düzenlemeleri yapabilir veya hesabını tamamen silebilir.

TLNakit.com; gerekli gördüğü takdirde bu koşullar üzerinde bazı değişikliklere gidebilir. bu tür durumlarda müşteriler, sistemde kayıtlı e-posta adresleri ve site ana sayfasında yer alan duyurular aracılığıyla bilgilendirilir.

DMCA.com Protection Status