Hesap Açın


Güvenlik

TLNakit.com hesaplarında bulunan tüm bakiyeler, transferler ve hali hazırdaki mevcut kart bedelleri, eksiksiz bir güvenlik sağlanması amacıyla ilgisiz ve yedek hesaplarda hazır bulunur.

TLNakit.com; müşterilerinin kimlik ve kişisel bilgilerini, üçüncü şahıslarla hiçbir şart ve koşulda paylaşmaz, kiralamaz veya satmaz.

TLNakit.com sistemlerinde üretilen kartların kullanıldığı anlaşmalı platformlarda, hiçbir zaman kişisel bilgileriniz kullanılmaz, sizden böyle bir talepte bulunulmaz.

TLNakit.com; müşterilerine güvenlik ve gizlilik konularında endişe duymadan online ödeme ve satın alma işlemlerini gerçekleştirme özgürlüğü sağlayan en güvenilir ödeme sistemlerinden biri olmayı hedefler.

TLNakit.com; ödeme yaptığınız noktalardaki online platformlarda yer alan satıcılarla kendi özel anlaşmasını yapar. verileriniz ve kimlik bilgileriniz, alışveriş esnasında dolandırıcılığa karşı güvende tutulur ve satıcı sitelerle paylaşılmaz.

TLNakit.com; içinde bulunduğumuz online alışveriş çağında, her türlü klasik ödeme yönteminden daha hızlı, daha güvenilir ve daha rahat kullanılan seçenekler sunar.

DMCA.com Protection Status