Hesap Açın


TLNakit Nasıl Çalışır?

TLNakit.com ön ödemeli kart sistemini kullanmak için öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir. www.TLNakit.com web adresine giriş yaptıktan sonra, ‘kayıt olun’ butonunu tıklayarak sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeniz gerekir.

kişisel bilgilerinizi doldurup ‘kaydet’ butonuna tıkladıktan sonra, sisteme girmiş olduğunuz cep telefonunuza bir aktivitasyon kodu gönderilir ve üyeliğiniz başlar.

TLNakit.com sitesinde kart üretebilmek için bakiyenizde para olması gerekir. hesabınıza para yatırmak için ‘hesap numaraları’ butonuna tıklayarak sayfada verilen bankalardan birine havale yapmanız yeterlidir. çok kısa bir süre içerisinde gönderdiğiniz havale tutarı bakiyenize yansıtılır ve kart üretmeye hazır hale gelirsiniz.

TLNakit.com sitesinde kart üretmek için, ana sayfada verilen ‘kartlar’ butonunu tıklayarak ilgili sayfaya gidebilirsiniz. sayfada yer alan ‘kart oluştur’ butonuna bastığınızda açılacak olan küçük pencereye ‘üretmek istediğiniz kart tutarını’ girmeniz gerekir.

tutarı yazmazının ardından küçük pencerede bulunan ‘kart oluştur’ butonunu tıkladığınızda, sayfanın sağ alt köşesinde referans numarası ile birlikte ‘kart sisteme eklendi’ uyarısı çıkar ve oluşturduğunuz sanal kart, sisteme eklenir.

sitede bulunan ‘kartlar’ sekmesini tıkladığınızda oluşturduğunuz kart sistemde bakiyesi ile birlikte 19 haneli bir digital kod olarak görünmektedir.

TLNakit.com ile güvenli alışverişinize başlamadan önce tek yapmanız gereken, digital kodunuzu kopyalamak ve kullanacağınız siteye giriş yapmaktır.

DMCA.com Protection Status