Hesap Açın


TLNakit.com nedir?

TLNakit.com; anlaşmalı olduğu tüm kuruluşlardaki harcamalarınızda geçerli ön ödemeli kartlar oluşturabileceğiniz bir online ödeme sistemidir.

TLNakit.com’u kullanmam için bankada hesabımın olması gerekir mi?

TLNakit.com ön ödemeli online alışveriş sistemidir. sistem içerisinde kart oluşturmak ve ödeme almak için bir banka hesabınızın bulunması gerekmektedir.

TLNakit.com kartlarını kullanmak için kredi kartı gerekli midir?

Hayır gerekmez. Sistemdeki bakiyenizle oluşturduğunuz kartlarınızı, anlaşmalı olduğumuz tüm noktalarda hiçbir kişisel bilgi veya veriye ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz.

TLNakit.com kartlarını nereden ve nasıl alabilirim?

TLNakit.com ön ödemeli online kart sistemine üye olmak için, internet sitemize (www.tlnakit.com) üye olmanız ve hesabınıza para yatırmanız gerekmektedir. bu işlemlerin ardından sistemdeki mevcut bakiyeniz dahilinde istediğiniz miktarda kartı kolaylıkla kendiniz üretebilirsiniz.

TLNakit.com sisteminde kart oluştururken komisyon ödüyor muyum?

Hayır. Kartların üretim aşamasında ve sonrasında hiçbir komisyon alınmamaktadır. Yalnızca, TLNakit.com hesabınıza para yatırırken yüzde 3 komisyon ödersiniz.

TLNakit.com kartlarını nasıl kullanabilirim?

TLNakit.com sisteminde ürettiğiniz kartları, anlaşmalı olduğumuz tüm online ödeme noktalarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

TLNakit.com kartlarını paraya çevirebilir miyim?

Evet. Sahip olduğunuz TLNakit.com kartlarınızı sitemize üye girişi yaparak hesabım bölümünde nakite dönüştürebilir ve istediğiniz zaman bankanıza çekebilirsiniz.

TLNakit.com hesabıma nasıl para yükleyebilirim?

TLNakit.com sitesinde ‘hesap numaraları’ bölümünde yer alan bankalardan birine havale yaparak kolaylıkla hesabınıza para yükleyebilirsiniz.

DMCA.com Protection Status